Skútry pro seniory

SUPERDARKBLUE SUPER Li-ion varianta:tmavě modrá

SUPERDARKBLUE SUPER Li-ion varianta:tmavě modrá
Vaše cena s DPH: 0,00 CZK

Vaše cena bez DPH: 0,00 CZK

Skladem: Ano

Tisk do PDF

Kód:SUPERDARKBLUE
EAN:8594158535320

  

Popis zbožíDalší obrázky (0)ParametryPřílohy

SUPER Li-ion má modernizovaný vzhled klasického retro skútru. Lithiová baterie je největší výhodou tohoto modelu, tuto baterie lze vyjmout, odnést si ji např. do bytu a nabíjet ji ze zásvuky. Díky kompaktním rozměrů se vejde i do bytu. Tento elektrický skútr je ideální pro lidi, kteří žijí ve městě a rádi spoléhají na vlastní přepravu. Elektrický skútr SUPER Li-ion má dojezd až 60 km a nosnost až 120kg. Kvalitní odpružení, vpředu i vzadu, Vám zajistí pohodlnou jízdu.


Zákazníkovi nabízíme jen ty nejlepší služby - skútr dodáme sestavený, rovněž zajišťujeme záruční i pozáruční servis a pravidelné prohlídky v našem servisním středisku. Skútr je okamžitě připravený k použití. Můžete si vybrat hned z několika barevných variant. Skútr neprodukuje žádné emise a nežádoucí znečištění ovzduší. Elektro skútr stačí po každé jízdě nabít a je opět připraven, kdykoliv budete potřebovat. Využít ho můžete pro výlety po okolí, jízdu do práce či do školy nebo také na nákupy. Kvalitní baterie vydrží při správné zacházení 5-6 let. Samozřejmě součástí balení je nabíječka a baterie.


Baterie u tohoto skútru je vyjímatelná, a tak ji lze nabíjet mimo skútr.

Elektro skútr SUPER Li-ion disponuje speciálním zadní stojanem, který má aretaci, bez jejíhož vyřazení (jednoduchého) ji člověk, který o ní neví, ze stojánku nesundá a neodjede.


Jako dárek dostáváte od nás zadní nosič s kufrem ZDARMA!


Technické specifikace:Záruka: 2 roky
Max. výkon: 500W

Typ baterie: Lithiová

Velikost baterie:17 Ah / 48 V

Max. rychlost:25 km/h

Dojezd: až 60 km

Doba nabíjení: 4 - 6 h

Nosnost:120 kg
Max. stoupání: až 20°

Velikost pneu: 2.75-10

Typ brzdy: disková a bubnová

Jmenovitý výkon: 250W

Zpět